4tech

Czcionka
Rejestracja Login
Jesteś tutaj: Start » k2
środa, 17 Lip 2019
Aktualności
Aktualności

Aktualności (50)

czwartek, 18 stycznia 2018 13:01

Nowe oblicze CMMS - plan9000.net

przez Administrator Opublikowane w Aktualności
Nowe oblicze systemu CMMS (Computerised Maintenance Management System) plan9000.net to nowoczesne i kompleksowe rozwiązanie wspomagające działania służb utrzymania ruchu, wspierające zarządzanie serwisem, gospodarką remontową i inwestycjami. Zapraszamy do zapoznania się z oprogramowaniem opartym na najnowocześniejszych technologiach, oferującym szeroką funkcjonalność, nowoczesny i przyjazny interface, pełną mobilność, elastyczność, łatwość rozwoju i możliwości integracji. Szczegóły na www.plan9000.net.

 

poniedziałek, 08 sierpnia 2016 10:30

Audit Systemu Zarządzania Jakością

przez Administrator Opublikowane w Aktualności

W lipcu, w siedzibie naszej firmy, został przeprowadzony audit Systemu Zarządzania Jakością według normy ISO 9001:2008. Audit dostarczył dowodów, że system zarządzania jest ustanowiony, utrzymywany i doskonalony, zgodnie z wymaganiami normy odniesienia oraz innymi mającymi zastosowanie wymaganiami. W audicie nie stwierdzono niezgodności oraz nie zapisano obserwacji.


 

wtorek, 24 maja 2016 12:31

Konferencja w Krakowie

przez Administrator Opublikowane w Aktualności

4TECH przedstawiła swój produkt plan9000.net na Konferencji w Krakowie zatytułowanej "IV Rewolucja Przemysłowa". System plan9000.net został wymieniony i zaprezentowany wśród systemów wspierających koncepcję Przemysłu 4.0., czyli nową rewolucję technologiczną, przed którą dzisiaj stoi polski przemysł. Pokazaliśmy możliwość realizacji założeń inteligentnej fabryki przy pomocy naszego produktu oraz prowadziliśmy liczne rozmowy przy naszym stoisku firmowym. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

 


piątek, 29 kwietnia 2016 08:29

Harmonogramowanie w plan9000.net

przez Administrator Opublikowane w Aktualności
W najnowszej wersji plan9000.net pojawił się nowy mechanizm planowania prac. Nowa funkcjonalność umożliwia generację i regenerację planów prac dla urządzeń, opartą na zdefiniowaniu jednej z 3 metod planowania: planowanie "krokowe" - wskazanie daty następnej planowanej pracy przy wykonaniu poprzedniej, stały odstęp pomiędzy kolejnymi planowanymi pracami oraz planowanie według kalendarza - określanie dni tygodnia, miesiąca lub roku, w których będą wykonywane prace. Przy wyborze metody planowania system tworzy przykładowy harmonogram, umożliwiający weryfikację, czy wybrana metoda jest zgodna z oczekiwaniami użytkownika. Tak przygotowana metoda harmonogramowania może być wykorzystywana dla wielu urządzeń.
czwartek, 24 marca 2016 08:58

Radości Wielkiej Nocy!

przez Administrator Opublikowane w Aktualności
Wszystkim naszym przyjaciołom, współpracownikom i partnerom życzymy radości Wielkiej Nocy, dzielonej z najbliższymi przy świątecznym stole.
piątek, 12 lutego 2016 11:17

Co nas wyróżnia

przez Administrator Opublikowane w Aktualności
W firmie 4TECH bardzo intensywnie pracujemy nad funkcjonalnościami specyficznymi dla poszczególnych branż czy wręcz konkretnych przedsiębiorstw. Jest to w tej chwili jedno z największych wyzwań – system na tyle elastyczny, aby mógł dostosowywać się do szczególnych i zmieniających się wymagań użytkowników, ale w taki sposób, by nie tracić możliwości instalacji najnowszych wersji oprogramowania.
Kolejnym wyzwaniem, któremu staramy się sprostać, jest dostępność systemu poprzez przeglądarkę internetową. Dzięki temu możliwe jest łatwe logowanie do systemu z dowolnego miejsca (także spoza firmy), przy wykorzystaniu dowolnych urządzeń.
Działanie systemu nie wymaga skomplikowanego procesu instalacji ani konfiguracji.
Kolejnym celem, który sobie stawiamy, jest doprowadzenie do obniżenia kosztów uruchomienia i utrzymania systemu CMMS. Nasze najnowsze rozwiązanie, system plan9000.net może być oferowane w modelu SaaS (Software as a Service – oprogramowanie jako usługa). Rozpoczęcie pracy z systemem może odbywać się niemal natychmiast, nie jest konieczny zakup sprzętu komputerowego, udział służb informatycznych, a użytkownik ponosi tylko stosunkowo niewielką opłatę abonamentową.

 

piątek, 12 lutego 2016 11:13

Szczęśliwych Świąt!

przez Administrator Opublikowane w Aktualności

Wszystkim naszym Klientom, Partnerom i Współpracownikom życzymy radosnych, pełnych pokoju i nadziei Świąt Bożego Narodzenia, a w nadchodzącym, Nowym Roku - samych dobrych zdarzeń. 

środa, 19 sierpnia 2015 09:04

Audit Systemu Zarządzania Jakością

przez Administrator Opublikowane w Aktualności

W lipcu, w siedzibie naszej firmy, został przeprowadzony audit Systemu Zarządzania Jakością według normy ISO 9001:2008. Audit dostarczył dowodów, że system zarządzania jest ustanowiony, utrzymywany i doskonalony, zgodnie z wymaganiami normy odniesienia oraz innymi mającymi zastosowanie wymaganiami. Nie stwierdzono niezgodności.


 

wtorek, 31 marca 2015 08:53

Alleluja!

przez Administrator Opublikowane w Aktualności
Wszystkim naszym przyjaciołom, współpracownikom i partnerom życzymy radości Wielkiej Nocy, dzielonej z najbliższymi przy świątecznym stole
poniedziałek, 02 marca 2015 10:56

Podsumowanie roku

przez Administrator Opublikowane w Aktualności

Miniony rok z czystym sumieniem możemy uznać za udany. Odnotowaliśmy kilka upgrade'ów naszego systemu, zakup dodatkowych licencji przez klientów używających plan9000 w codziennej pracy, a także rozwój systemu w poszczególnych firmach o dodatkowe, nowe funkcjonalności. Jednocześnie nasz nowy produkt plan9000.net wzbogacił się o zgłoszenia i zlecenia oraz został zainstalowany u pierwszego klienta. Cieszymy się, że nasz produkt wspiera pracę wielu osób, jest ulepszany i pożądany przez wielu klientów.


 

Aktualności

 • Nowe oblicze CMMS - plan9000.net

  Nowe oblicze CMMS - plan9000.net Nowe oblicze systemu CMMS (Computerised Maintenance Management System) plan9000.net to nowoczesne i kompleksowe rozwiązanie wspomagające działania służb utrzymania ruchu, wspierające zarządzanie serwisem, gospodarką remontową i inwestycjami. Zapraszamy…
  Więcej…
 • Audit Systemu Zarządzania Jakością

  W lipcu, w siedzibie naszej firmy, został przeprowadzony audit Systemu Zarządzania Jakością według normy ISO 9001:2008. Audit dostarczył dowodów, że system zarządzania jest ustanowiony, utrzymywany…
  Więcej…
 • Konferencja w Krakowie

  4TECH przedstawiła swój produkt plan9000.net na Konferencji w Krakowie zatytułowanej "IV Rewolucja Przemysłowa". System plan9000.net został wymieniony i zaprezentowany wśród systemów wspierających koncepcję Przemysłu 4.0.,…
  Więcej…